ALLDEYNN

TURBOROSE Energy Drink 330ml

Вибраний варіант Виберіть
Додати у кошик
-10% 890 ₴ 799
Кількість:
 

Last Call знижка - 25%
КОД: LAST

ALLDEYNN TURBOROSE Energy Drink 330 МЛ

ALLDEYNN TURBOROSE Energy Drink 330 МЛ
TURBOROSE
УПАКОВКА: 350 МЛ, ЕКСТРАКТ ГУАРАНИ ТА КАВИ: 150 МГ, BRAINBERRY®: 66 МГ

ЧОМУ TURBOROSE?


  1. МІСТИТЬ 150 МГ НАТУРАЛЬНОГО КОФЕЇНУ З ГУАРАНИ, 1500 МГ ТАУРИНУ
  2. БЕЗ ДОДАВАННЯ ЦУКРУ ТА ГЛЮКОЗНО-ФРУКТОЗНОГО СИРОПУ
  3. ЗБАГАЧЕНО ВІТАМІНАМИ ГРУПИ В
  4. ОСВІЖАЮЧИЙ ТРОПІЧНИЙ СМАК
  5. ЕНЕРГІЯ ТА СТИМУЛЯЦІЯ
  6. ПОКРАЩЕННЯ КОНЦЕНТРАЦІЇ
  7. АЛЬТЕРНАТИВА ЗАСОБАМ, ЩО ВЖИВАЮТЬСЯ ПЕРЕД ТРЕНУВАННЯМ

ALLDEYNN TURBOROSE Energy Drink – це газований енергетичний напій з освіжаючим смаком тропічних фруктів (ананасова полуниця (пайнберрі) та гуава) з додаванням, зокрема, фірмового Brainberry®, вітамінів групи В, кофеїну, таурину та L-аргініну.

ALLDEYNN TURBOROSE Energy Drink Drink ефективно освіжає, поповнює запаси рідини в організмі та додає енергії. Містить, зокрема, вітаміни групи В, які корисно впливають на функціонування всього організму, фірмовий екстракт аронії BrainBerry®, екстракт гуарани й таурин. Напій добре вживати на роботі, перед заняттями, а також перед тренуванням – він додасть енергії, готовності до фізичних вправ та покращить концентрацію уваги. Завдяки зручній формі у вигляді бляшаної банки напій можна брати зі собою у спортзал, навчальний заклад, подорож або пити за кермом. Напій ефективно стимулює і додає енергії, додатково поповнює запаси рідини в організмі та забезпечує його необхідними вітамінами. Ідеально підходить для тих, хто потребує швидкої дози енергії.

ALLDEYNN TURBOROSE Energy Drink – це унікальна формула, яка також містить 300 мг магнію з лактату магнію, 500 мг інозитолу, 1,5 г таурину, 1 г L-аргініну, 1 г карнітину, 139 мг L-теаніну, 30 мг глюкуронолактону, 682 мг екстракту гуарани з високим вмістом кофеїну, 165 мг алое та 65 мг фірмового екстракту Brainberry®.

Опис інгредієнтів TURBOROSE та їх роль

Вітаміни групи В

Вітамін B3 сприяє нормальному обміну речовин. Своєю чергою, вітамін В6 бере участь у правильному функціонуванні імунної системи. Крім того, він впливає на глікогенез (перетворення глюкози в глікоген) і глікогеноліз (процес розпаду глікогену) у м’язах, його дефіцит може призвести до порушення процесу вироблення енергії. Також бере участь у виробленні еритроцитів, які транспортують кисень до наших клітин, і підтримує всмоктування магнію.

Вітамін B5 сприяє нормальному обміну вуглеводів і жирів. Він бере участь у перетвореннях, пов’язаних з енергетичним балансом організму, і запобігає перевтомі. Підтримує нервову систему, а також сприяє правильному функціонуванню травної системи.

Вітамін B12 зміцнює концентрацію, допомагає у навчанні та підтримує процес мислення. Він необхідний для правильного функціонування кровоносної та травної системи, заспокоює нерви, підвищує стійкість до стресів, запобігає анемії та покращує апетит.

Таурин – це ефективна амінокислота з антикатаболічною дією (зупиняє процеси розпаду м’язових білків), тому його дуже важливо вживати перед тренуванням. Таурин також є основним транспортером креатину до м’язів, який регулює рівень електролітів магнію і калію, що одночасно збільшує їх засвоєння.

Магній - сприяє зниженню відчуття втоми та виснаження.

Інозитол - сильно підтримує нервову систему. Підвищує чутливість рецепторів до серотоніну та позитивно впливає на рівень і розподіл ацетилхоліну. Ці сполуки є нейромедіаторами, які позитивно впливають на настрій, самопочуття та нормальну пам’ять.

L-аргінін – це амінокислота, яка є прекурсором оксиду азоту (NO). Оксид азоту, зокрема, розширює кровоносні судини, регулює артеріальний тиск і виконує роль нейромедіатора у нервовій системі. Крім того, L-аргінін сприяє нарощуванню м’язової маси, а також знижує вміст жирової тканини.

Карнітин – Бере участь у метаболізмі ліпідів що забезпечує їх спалювання та вироблення енергії.

L-теанін – зараховується до ноотропів – речовин, які стимулюють розум і покращують концентрацію. Його дія полягає у збільшенні концентрації нейромедіаторів, як-от дофамін, серотонін, гліцин і ГАМК. Він має синергетичну дію з кофеїном з точки зору підвищення уважності та зменшення вразливості до відволікання уваги. L-теанін впливає на нервову систему, знижуючи рівень сприйняття стресу, завдяки чому розслабляє і допомагає зменшити зайве нервове напруження.

Глюкуронолактон - – регулює вироблення глікогену, тобто м’язового палива. Він також є передавачем для синтезу таких речовин, як таурин і рибоза, які покращують енергетичні процеси в організмі й, таким чином, зменшують відчуття втоми та покращують час реакції.

Екстракт гуарани – відомий своїми стимулюючими властивостями завдяки високому вмісту кофеїну та гуарани. Ці інгредієнти також надають гуарані термогенні властивості. Це призводить до стимуляції ліполізу, що викликає розпад жирів на продукти, які метаболізуються у тканинах. Екстракт, що використовується у продукті, стандартизований на 22% вмісту кофеїну, додає енергії, покращує настрій, збільшує час концентрації, покращує рефлекс, знижує сонливість і, звичайно ж, дає мотивацію тренуватися.

Алое – має антиоксидантні властивості, регулює рівень глюкози та артеріальний тиск.

Brainberry® - – це фірмовий інгредієнт, розроблений компанією «BioActor» – лідером у виробництві рослинних екстрактів з клінічно доведеною дією. Це екстракт на основі аронії, стандартизований на вміст:

- 35% поліфенолів

- мінімум 25% ціанідин-3-О-глюкозиду

- мінімум 15% ціанідин-3-О-галактозиду

Аронія – це суперфуд, що знаходиться на перших позиціях у списку ORAC (ORAC – це список продуктів з найвищою здатністю нейтралізувати вільні радикали, чим вище продукт у списку, тим сильніший він має антиоксидантний ефект):

Значення ORAC для аронії становить 16 000, тоді як для ягоди це значення 4500. Такі високі результати аронія має завдяки великій кількості антоціанів.

Ціанідини, що містяться у плодах аронії, є потужними антиоксидантами, які можуть проникати через гематоенцефалічний бар’єр, тим самим підтримуючи судини головного мозку та швидкість передачі нервових імпульсів, а також вони підтримують регенерацію нейронів.

Дія BrainBerry®:

1.Перетинає гематоенцефалічний бар’єр і підтримує кровообіг в головному мозку.

2.Ціанідин-3-галактозид знижує активність ацетилхолінестерази, тим самим підвищуючи рівень нейромедіатора – ацетилхоліну.

3.Вживання Brainberry® впливає на підвищення рівня BDNF (нейротрофічного фактора мозкового походження) – важливого фактора, пов’язаного зі здатністю до навчання та запам’ятовування, який має нейропротекторну дію.

Виробник у двох проведених клінічних дослідженнях підтвердив, що Brainberry® покращує концентрацію, психомоторні показники, точність та швидкість реакції.

Результати досліджень

Вплив вживання Brainberry® на психомоторні показники

TURBOROSE Energy Drink

Вже після 6 тижнів щоденного вживання 65 мг Brainberry® швидкість реакції значно скоротилася порівняно з групою, яка вживала плацебо.

TURBOROSE Energy Drink

1) Концентрація/Зосередження – вживання 65 мг Brainberry® вплинуло на значне покращення цього показника на 43% після 12 тижнів.

2) Психомоторна швидкість значно покращилася між вихідним значенням та 6-м тижнем, протягом наступних 6 тижнів прийому добавки показники ще покращилися.

3) Когнітивні процеси значно покращилися на 17% після 12 тижнів.

КОЛИ TURBOROSE?

КОЛИ ВАМ ПОТРІБНА ЕНЕРГІЯ!

ALLDEYNN TURBOROSE Energy Drink 330 МЛ

КОЛИ ВАМ ПОТРІБНА ЕНЕРГІЯ!

Містить підсолоджувачі. Високий вміст кофеїну; не рекомендується вживати дітям, вагітним жінкам та жінкам, які годують груддю [45 мг / 100 мл]. Пастеризований продукт. Підходить для веганів. Не вживати, якщо у Вас алергія на будь-який з інгредієнтів продукту. Не поєднуйте з кофеїном з інших джерел, іншими стимуляторами та алкоголем. Не перевищуйте рекомендовану порцію для споживання протягом дня. Утворення осаду та зміна кольору є природним явищем.

ALLDEYNN TURBOROSE Energy Drink 330 МЛ

Поживна цінність:100 мілілітрів330 мл (1 порція)
Енергія 3,939 ккал 13 ккал
Жир <0,152 г <0,5 г
- в т.ч. насичені 0 г 0 г
Вуглеводи <0,152 г <0,5 г
- в т.ч. цукри 0 г 0 г
Білок <0,152 г <0,5 г
Сіль 0 г 0 г
Екстракт гуарани та кави 206,667 мг 682 мг
- в т.ч. кофеїн 45,455 мг 150 мг
Магній 60 мг / 16%* 198 мг / 52,8%*
Екстракт алое 50 мг 165 мг
Екстракт чорноплідної горобини BrainBerry® 20 мг 66 мг
- в т.ч. поліфеноли 6,97 мг 23 мг
Ніацин 2,424 мг 8 мг
Пантотенова кислота 0,909 мг / 15,15%* 3 мг / 50%*
Вітамін B6 0,212 мг / 15,15%* 0,7 мг / 50%*
Вітамін B12 0,379 мкг / 15,15%* 1,25 мкг / 50%*
РВС – середня референсна величина добового споживання
Склад: вода, регулятор кислотності: лимонна кислота, лактат магнію, діоксид вуглецю, l-таурин (0,45%), l-карнітин (0,3%), l-аргінін (0,3%), екстракт гуарани paullinia cupana та кавові зерна coffea arabica (0,2%), інозит (0,15%), регулятор кислотності: яблучна кислота, екстракт листя алое вера (0,05%), l-теанін, ароматизатор, підсолоджувачі: сукралоза, ацесульфам к, глюкуронолактон, екстракт плодів чорноплідної горобини brainberry® aronia melanocarpa, ніацин (амід нікотинової кислоти), пантотенова кислота (кальцію d-пантотенат), вітамін в6 (піридоксину гідрохлорид), вітамін в12 (ціанокобаламін).
Кількість відгуків Вашою мовою: 0
Кількість відгуків іншими мовами: 81

Відгуки клієнтів

Відгук із позначкою "Підтверджена покупка" означає, що ми можемо перевірити споживача, який придбав товар за допомогою облікового запису в нашому магазині Allnutrition.ua. Таким чином ми перевіряємо особу, яка написала відгук, чи дійсно вона купила продукт у нашому магазині або використовувала його.

Відгук із позначкою: "НАЙКОРИСНІШИЙ ВІДГУК" – це відгук, створений споживачем за формулою "підтвердженої покупки", написаний не більше, ніж 365 днів тому, і який має найбільшу кількість підтверджень (тобто вподобань) на питання: "Чи був відгук корисним?".

УВАГА - копіювання та розповсюдження описів заборонено Магазином. Allnutrition.ua © 2023. Закон від 4 лютого 1994 р. «Про авторське право та - суміжні права (Законод. вісник за 2006 р., № 90, п. 631 зі зм. і доп.)

Ваш кошик (...)
Продукт додано Продукт видалено У Ваш кошик додано продукти з іншого пристрою Ми відновили Ваш кошик з іншого пристрою