ALLNUTRITION

Good Trip 60kapsułek

Вибраний варіант Виберіть
ALLNUTRITION

Brain Focus 60 kapsułek

Вибраний варіант Виберіть
ALLNUTRITION

Energy Balance 60 kapsułek

Вибраний варіант Виберіть
Додати у кошик

Good Trip 60k + Brain Focus 60k + Energy Balance 60k ALLNUTRITION

-9% 1 867 ₴ 1699

Цей продукт тимчасово недоступний.


Last Call знижка - 25%
КОД: LAST

ALLNUTRITION Good Trip 60 КАПСУЛ

ALLNUTRITION Good Trip 60 КАПСУЛ
GOOD TRIP
УПАКОВКА: 60 КАПС, 60 ДНІВ ПРИЙОМУ, ПОКРАЩУЄ САМОПОЧУТТЯ

ЧОМУ GOOD TRIP?

 1. ПОКРАЩУЄ ФУНКЦІЇ ТА РОБОТУ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ
 2. МІКС АДАПТОГЕНІВ, ТОБТО 100% НАТУРАЛЬНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ, ЯКІ ВІДОМІ ПРОТЯГОМ СОТНІ РОКІВ
 3. ПОКРАЩУЄ САМОПОЧУТТЯ, МІНІМІЗУЮЧИ ВИНИКНЕННЯ ДЕПРЕСІЇ
 4. ПІДТРИМУЄ ІМУННУ СИСТЕМУ
 5. БАГАТИЙ СКЛАД, СИЛА ЯКОГО ПОХОДИТЬ ВІД ПРИРОДИ
 6. ВИСТАЧАЄ НА 60 ДНІВ!

ALLNUTRITION GOOD TRIP це дієтична добавка, що містить рослинні екстракти, L-теанін та ніацин, яка допомагає правильному функціонуванню нервової системи.

Що містить ALLNUTRITION GOOD TRIP?

Екстракт лимонника китайського має сильну адаптогенну дію на організм, тобто підтримує адаптивність організму до навколишнього середовища та підвищує стійкість організму до стресових факторів. Підтримує травлення. Додатково підтримує природні очисні функції організму .

Екстракт оливника рожевого відомий як Rhodiola Rosea. Він широко відомий як «адаптоген» – термін, який відноситься до будь-якого фактора, здатного підтримувати природну здатність організму адаптуватися до мінливих умов життя. Оливник рожевий містить кілька унікальних активних речовин, найважливішими з яких є салідрозид, розавін, родіолін, розарин і каніфоль.

Оливник рожевий підтримує серцево-судинну систему, забезпечуючи кращу оксигенацію та живлення клітин. Підвищує стійкість організму до стресів і фізичних навантажень. Він допомагає стимулювати сприйняття і покращити душевний стан, а також корисний при труднощах із засинанням та зниженні продуктивності на роботі.

Екстракт брахмі (Бакопа Моньє) допомагає підтримувати нормальний кровообіг в головному мозку, розумову (когнітивну) працездатність, включаючи пам’ять і концентрацію. Завдяки своїм адаптогенним властивостям і стимулюючим регенеративним процесам трава бакопи Моньє може використовуватися як допоміжний засіб при реконвалесценції.

Природні антиоксиданти захищають організм від вільних радикалів та окислювальних пошкоджень. Позитивно впливають на правильне функціонування жовчного міхура. Підтримують нервову систему, зменшують проблеми зі сном.

Good Trip

Екстракт ашваганди підтримує нашу стійкість до стресу і сприяє підтримці оптимальної витривалості, що, здається, є ідеальною особливістю, яку бажають отримати усі активні особи. Ашваганда необхідна для нашого правильного розслаблення.

Вітанія снодійна (ашваганда) підтримує правильне функціонування у періоди нервового напруження і сприяє підтримці психічного та фізичного самопочуття. Важливою особливістю є корисний вплив ашваганди на серце, серцево-судинну систему та здоров’я шкіри. Також варто згадати, що вона допомагає підтримувати хороше фізичне та психічне самопочуття.

L-теанін це амінокислота, яка природно міститься у листі зеленого чаю. Він в основному впливає на нервову систему, покращуючи концентрацію та мінімізуючи стрес. Має розслаблюючі властивості, допомагає переносити нервове напруження і досягати стану розслаблення.

Ніацин, тобто вітамін B3, який сприяє підтримці нормального енергетичного обміну, а отже, зменшенню відчуття втоми та виснаження. Крім того, ніацин допомагає підтримувати правильні психологічні функції та правильне функціонування нервової системи.

Екстракт шафрану це екстракт найдорожчої спеції у світі. Вже у стародавні часи він вважався сильним афродизіаком. Його активно використовували як природний засіб, який допомагав розслабитися, підтримувати гарний, позитивний настрій. Прискорює розслаблення організму та допомагає підтримувати позитивний настрій.

Усі ці компоненти, що містяться в ALLNUTRITION GOOD TRIP, діють синергічно для досягнення оптимальних результатів.

КОЛИ GOOD TRIP?

ПРИЙМАЙТЕ ПО 1 КАПСУЛІ НА ДЕНЬ, ЗАПИВАЮЧИ ВОДОЮ.

ALLNUTRITION Brain Focus 60 КАПСУЛ

ALLNUTRITION Brain Focus 60 КАПСУЛ
BRAIN FOCUS
УПАКОВКА: 60 КАПС, 60 ДНІВ ПРИЙОМУ, ПОЛЕГШУЄ КОНЦЕНТРАЦІЮ

ЧОМУ BRAIN FOCUS?

 1. ПОКРАЩУЄ РОЗУМОВУ ПРАЦЕЗДАТНІСТЬ
 2. ПІДТРИМУЄ РОБОТУ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ
 3. МІКС АДАПТОГЕНІВ, ТОБТО 100% НАТУРАЛЬНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ, ЯКІ ВІДОМІ ПРОТЯГОМ СОТНІ РОКІВ
 4. ПОКРАЩУЄ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ЗДІБНОСТІ
 5. ПОКРАЩУЄ КОНЦЕНТРАЦІЮ
 6. БАГАТИЙ СКЛАД, СИЛА ЯКОГО ПОХОДИТЬ ВІД ПРИРОДИ
 7. ЗМЕНШУЄ ВІДЧУТТЯ ВТОМИ
 8. ВИСТАЧАЄ НА 60 ДНІВ!

Що таке ALLNUTRITION BRAIN FOCUS?

ALLNUTRITION BRAIN FOCUS це добавка на основі низки рослинних екстрактів, яка підтримує роботу та регенерацію мозку. Містить ключові інгредієнти, як-от: оливник рожевий чи гінкго.

ALLNUTRITION BRAIN FOCUS рекомендується для тих, хто хоче підтримувати пам’ять та концентрацію під час розумових навантажень.

Що таке адаптогени і яке їхнє завдання?

Адаптогени (з гр. adapto – пристосовуватися) – це група сполук, завданням яких є утримання процесів, що відбуваються в нашому організмі, у стані рівноваги, тобто на найкращому можливому рівні для правильного функціонування. Те, як функціонує наш організм, багато в чому впливає на результати нарощування м’язової маси, зменшення жирової тканини, збільшення м’язової сили або покращення витривалості м’язів.

У наш час стрес, невідповідне харчування, відсутність активності чи невелика кількість сну можуть істотно порушити наш гормональний баланс і спричинити численні, небезпечні наслідки. Адаптогени підтримують нашу імунну систему, додають енергії та допомагають відновити правильне функціонування нервової системи. Стрес призводить до порушення психофізичної підготовки та порушення функціонування нервової системи. Саме ці цінні природні сполуки, що називаються «адаптогенами», приходять нам на допомогу.

Що містить ALLNUTRITION BRAIN FOCUS?

N-ацетил-L-тирозин ацетильована форма амінокислоти тирозину, яка є ключовим нейромедіатором і діє як «бустер» для нашого мозку. Як прекурсор дофаміну та норадреналіну – він позитивно впливає на наше самопочуття, що підвищує мотивацію та покращує концентрацію уваги.

Екстракт брахмі (Бакопа Моньє) допомагає підтримувати нормальний кровообіг в головному мозку, розумову (когнітивну) працездатність, включаючи пам’ять і концентрацію. Завдяки своїм адаптогенним властивостям і стимулюючим регенеративним процесам трава бакопи Моньє може використовуватися як допоміжний засіб при різних видах реконвалесценції.

Природні антиоксиданти захищають організм від вільних радикалів та окислювальних пошкоджень. Позитивно впливають на правильне функціонування жовчного міхура. Підтримують нервову систему, зменшують проблеми зі сном.

Екстракт оливника рожевого відомий як Rhodiola Rosea. Оливник рожевий містить кілька унікальних активних речовин, найважливішими з яких є салідрозид, розавін, родіолін, розарин і каніфоль.

Оливник рожевий також підтримує серцево-судинну систему, забезпечуючи кращу оксигенацію та живлення клітин. Підвищує стійкість організму до стресів і фізичних навантажень. Він допомагає стимулювати сприйняття і покращити душевний стан, а також корисний при труднощах із засинанням та зниженні продуктивності на роботі.

Екстракт гінкго підтримує когнітивні функції, містить природні антиоксиданти, які захищають тканини та клітини від шкідливого впливу вільних радикалів. Стимулює периферичний кровообіг, що сприяє покращенню слуху та зору. Також має надзвичайно позитивний вплив на статеві функції.

підтримує когнітивні функції, містить природні антиоксиданти, які захищають тканини та клітини від шкідливого впливу вільних радикалів. Стимулює периферичний кровообіг, що сприяє покращенню слуху та зору. Також має надзвичайно позитивний вплив на статеві функції.

ЯК ПРИЙМАТИ BRAIN FOCUS?

ПРИЙМАЙТЕ ПО 1 КАПСУЛІ НА ДЕНЬ, ЗАПИВАЮЧИ ВОДОЮ.

ALLNUTRITION Energy Balance 60 КАПСУЛ

ALLNUTRITION Energy Balance 60 КАПСУЛ
ENERGY BALANCE
УПАКОВКА: 60 КАПС, BEAN’ERGY – НАТУРАЛЬНИЙ КОФЕЇН 200 МГ, ПОЛЕГШУЄ КОНЦЕНТРАЦІЮ

ЧОМУ ENERGY BALANCE?

 1. 100% ЕНЕРГІЇ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ВІД ПРИРОДИ
 2. ЗАПОБІГАЄ ВТОМІ
 3. ПОКРАЩУЄ РОЗУМОВУ ПРАЦЕЗДАТНІСТЬ
 4. ПОКРАЩУЄ ФУНКЦІЇ ТА РОБОТУ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ
 5. МІСТИТЬ BEAN’ERGY – КОФЕЇН ПРОЛОНГОВАНОЇ ДІЇ
 6. МІКС АДАПТОГЕНІВ, ТОБТО 100% НАТУРАЛЬНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ, ЯКІ ВІДОМІ ПРОТЯГОМ СОТНІ РОКІВ
 7. ПОКРАЩУЄ САМОПОЧУТТЯ, МІНІМІЗУЄ ВИНИКНЕННЯ ДЕПРЕСІЇ
 8. ПОКРАЩУЄ КОНЦЕНТРАЦІЮ
 9. БОРЕТЬСЯ З НАСЛІДКАМИ СТРЕСУ, ЗНИЖУЄ РІВЕНЬ КОРТИЗОЛУ
 10. ВИСТАЧАЄ НА 60 ДНІВ!

Що таке ALLNUTRITION ENERGY BALANCE

ALLNUTRITION ENERGY BALANCE що містить, зокрема, екстракт ашваганди, екстракт оливника рожевого, призначений для тих, хто піддається інтенсивним розумовим навантаженням, а також для всіх, хто перевтомився і піддається стресу.

Склад цього продукту – це абсолютно новий підхід та інноваційна формула, яку важко знайти на ринку. Мікс адаптогенів і натурального кофеїну – це безперебійне джерело енергії, без ефекту «спаду».

Що містить ALLNUTRITION ENERGY BALANCE

Екстракт корейського женьшеню відомий в китайській медицині протягом багатьох тисяч років. Женьшень діє насамперед як антиоксидант і підтримує когнітивні функції. Він є відмінним адаптогеном, який підтримує правильне функціонування імунної системи.

Багатий гінзенозидами, він бере участь у підтримці життєвих сил і належного фізичного та розумового стану організму. Він сприяє підтримці нормального рівня глюкози в крові, а також допомагає підтримувати нормальну фізичну та розумову працездатність у разі слабкості, втоми або порушення концентрації уваги.

Екстракт оливника рожевого відомий як Rhodiola Rosea. Оливник рожевий містить кілька унікальних активних речовин, найважливішими з яких є салідрозид, розавін, родіолін, розарин і каніфоль.

Оливник рожевий також підтримує серцево-судинну систему, забезпечуючи кращу оксигенацію та живлення клітин. Підвищує стійкість організму до стресів і фізичних навантажень. Він допомагає стимулювати сприйняття і покращити душевний стан, а також корисний при труднощах із засинанням та зниженні продуктивності на роботі.

Ацетил-L-карнітин це покращена форма дуже популярного і використовуваного в багатьох жироспалювачах інгредієнта, яким є L-карнітин. Крім підтримки спалювання жирової тканини, він підвищує рівень енергії, як у мозку, так і в усьому організмі. N-ацетил-L-карнітин підвищує рівень мотивації та покращує концентрацію як під час розумової роботи, так і під час фізичних вправ.

Bean’ergy це найякісніший, натуральний, запатентований французькою компанією кофеїн пролонгованої дії. Завдяки спеціальному процесу мікрокапсуляції він вивільняється у кров довше, ніж звичайний кофеїн. Завдяки цьому не відбувається раптового «спаду» після закінчення його дії, як у випадку з використанням синтетичного кофеїну.

Екстракт ашваганди підтримує нашу стійкість до стресу і сприяє підтримці оптимальної витривалості, що, здається, є ідеальною особливістю, яку бажають отримати усі активні особи. Ашваганда необхідна для нашого правильного розслаблення.

Вітанія снодійна (ашваганда) підтримує правильне функціонування у періоди нервового напруження і сприяє підтримці психічного та фізичного самопочуття. Важливою особливістю є корисний вплив ашваганди на серце, серцево-судинну систему та здоров’я шкіри. Також варто згадати, що вона допомагає підтримувати хороше фізичне та психічне самопочуття.

Усі ці компоненти, що містяться в ALLNUTRITION ENERGY BALANCE, діють синергічно для досягнення оптимальних результатів.

КОЛИ ENERGY BALANCE?

ПРИЙМАЙТЕ ПО 1 КАПСУЛІ НА ДЕНЬ, ЗАПИВАЮЧИ ВОДОЮ. У БУДЬ-ЯКУ ПОРУ ДНЯ, КОЛИ ВАМ НЕ ВИСТАЧАЄ ЕНЕРГІЇ.

ALLNUTRITION Good Trip 60 КАПСУЛ

Приймайте по 1 капсулі на день, запиваючи водою. Після використання завжди закривайте упаковку.

ALLNUTRITION Brain Focus 60 КАПСУЛ

Приймайте по 1 капсулі на день, запиваючи водою. Після використання завжди закривайте упаковку.

ALLNUTRITION Energy Balance 60 КАПСУЛ

Приймайте по 1 капсулі на день, запиваючи водою. Після використання завжди закривайте упаковку.

ALLNUTRITION Good Trip 60 КАПСУЛ

Поживна цінність:1 капсула / таблетка
екстракт лимонника китайського 200 г
- в т.ч. шизандрин 20 мг
Екстракт родіоли рожевої 175 мг
- в т.ч. салідрозиди 1,75 мг
Екстракт бакопи дрібнолистої 125 мг
- в т.ч. бакозиди 62,5 мг
Екстракт ашвагандхи 71 мг
- в т.ч. вітаноліди 5 мг
L-теанін 50 мг
Ніацин 16 мг
Екстракт шафрану 2,5 мг
- зокрема кроцин 0,125 мг
Склад: екстракт плодів лимонника китайського citronella chinensis екстракт лимонника китайського, екстракт кореня родіоли рожевої rhodiola rosea, екстракт бакопи дрібнолистої bacopa monnieri, екстракт ашвагандхи withania somnifera, l-теанін, оболонка капсули (гідроксипропілметилцелюлоза), ніацин (амід нікотинової кислоти), екстракт пиляків шафрану crocus sativus, антизлежувачі: діоксид кремнію, магнієві солі жирних кислот.
Алергени: може містити похідні: зернових, що містять глютен, соя, молоко, яйця

ALLNUTRITION Brain Focus 60 КАПСУЛ

Поживна цінність:1 капсула / таблетка
N-ацетил-L-тирозин 200 мг
Екстракт бакопи дрібнолистої 125 мг
- в т.ч. бакозиди 62,5 мг
Екстракт родіоли рожевої 125 мг
- в т.ч. салідрозиди 1,25 мг
Цитиколін 75 мг
Екстракт гінкго білоба 45 мг
- в т.ч. гінкофлавоноглікозиди 10,8 мг
Склад: n-ацетил-l-тирозин, екстракт бакопи дрібнолистої bacopa monnieri, екстракт кореня родіоли рожевої rhodiola rosea, цитиколін, екстракт листя гінкго білоба ginkgo biloba, оболонка капсули (гідроксипропілметилцелюлоза), антизлежувачі: діоксид кремнію, магнієві солі жирних кислот
Алергени: продукт може містити похідні: злаків, що містять глютен, соєві боби, молока, яєць

ALLNUTRITION Energy Balance 60 КАПСУЛ

Поживна цінність:1 капсула / таблетка
Екстракт корейського женьшеню 200 мг
- в т.ч. гінзенозиди 20 мг
Екстракт родіоли рожевої 125 мг
- в т.ч. салідрозиди 3,75 мг
Ацетил-L-карнітин 125 мг
Beanergy® натуральний кофеїн 100 мг
- в т.ч. кофеїн 88 мг
Екстракт ашвагандхи 71 мг
- в т.ч. вітаноліди 5 мг
Склад: екстракт кореня корейського женьшеню panax ginseng, екстракт кореня родіоли рожевої rhodiola rosea, ацетил-l-карнітин, beanergy® натуральний кофеїн, екстракт ашвагандхи withania somnifera, оболонка капсули (гідроксипропілметилцелюлоза), антизлежувачі: діоксид кремнію, магнієві солі жирних кислот
Алергени: продукт може містити похідні: злаків, що містять глютен, соєві боби, молока, яєць
Кількість відгуків Вашою мовою: 0
Кількість відгуків іншими мовами: 46

Відгуки клієнтів

Відгук із позначкою "Підтверджена покупка" означає, що ми можемо перевірити споживача, який придбав товар за допомогою облікового запису в нашому магазині Allnutrition.ua. Таким чином ми перевіряємо особу, яка написала відгук, чи дійсно вона купила продукт у нашому магазині або використовувала його.

Відгук із позначкою: "НАЙКОРИСНІШИЙ ВІДГУК" – це відгук, створений споживачем за формулою "підтвердженої покупки", написаний не більше, ніж 365 днів тому, і який має найбільшу кількість підтверджень (тобто вподобань) на питання: "Чи був відгук корисним?".

УВАГА - копіювання та розповсюдження описів заборонено Магазином. Allnutrition.ua © 2023. Закон від 4 лютого 1994 р. «Про авторське право та - суміжні права (Законод. вісник за 2006 р., № 90, п. 631 зі зм. і доп.)

Ваш кошик (...)
Продукт додано Продукт видалено У Ваш кошик додано продукти з іншого пристрою Ми відновили Ваш кошик з іншого пристрою